Megerősítésre vár

Zöldhulladék a Rahó utca 32-nél

Zöldhulladék van szórva a Rahó utca 32-nél a járda szélére, az Ugron Gábor utca 36-tal szemben. Legyenek szívesek elszállítani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ugron Gábor u. 36

Hozzászólások

  • Németh Gábor visszajelzésére vár.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre több van és még tüzet is rakott valaki mellette.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "Szia Gábor!
    Köszönjük, hogy visszajeleztél a bejelentéssel kapcsolatban, azonban a kialakult járványhelyzetre való tekintettel az illetékes nevében is további türelmedet szeretnénk kérni a probléma m
    ...
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig itt van a zöldhulladék. A járdának pedig csak az 1/5-ét javították ki.
  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.02.25. 13:22 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére