Megoldott

Eső után nem lehet gyalogosan közlekedni

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2020.02.20.:
A IX. kerület válasza:
"Hivatkozva az 60138 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy Bp. IX. kerület Mester u. – Tinódi utcai útpálya torkolat Fővárosi Önkormányzat tulajdonában és kezelésébe van, az üzemeltetése, fenntartása Budapest Közút Zrt. feladata, így intézkedés céljából a bejelentést részükre továbbítani szíveskedjenek."
--------

A Tinódi utca sarkán eső után hatalmas tócsában áll a víz az úttesten a járdával egy vonalban, az akadálymentesített résznél, így gyalog is nehezített az átkelés, de babakocsival egészen szörnyű. Szeretnénk kérni a javítását

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tinódi u. 25

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Angelika által feltöltött kép igazi, tényleg megcsinálták :-) Az majd egy eső után derül ki, hogy a vízelvezetés jól sikerült-e, de én bízom benne :-) Köszönjük az intézkedést!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Most csinálják a Budapest Közút emberei. Nagyon kedvesek, ezt le kell írnom. Elvileg a lefolyó felé fog lejteni.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát erre kiváncsi vagyok, 20 éve tutti, hogy ilyen már.
  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Tuesday, March 3, 2020 11:38 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    S...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Tinódi utca sarkán eső után hatalmas tócsában áll a víz az úttesten a járdával egy vonalban, az akadálymentesített résznél, így gyalog is nehezített az átkelés, de babakocsival egészen szörnyű. Szeretnénk kérni a javítását"-ról "FRISSÍTÉS 2020.02.20.: A IX. kerület válasza: "Hivatkozva az 60138 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy Bp. IX. kerület Mester u. – Tinódi utcai útpálya torkolat Fővárosi Önkormányzat tulajdonában és kezelésébe van, az üzemeltetése, fenntartása Budapest Közút Zrt. feladata, így intézkedés céljából a bejelentést részükre továbbítani szíveskedjenek." -------- A Tinódi utca sarkán eső után hatalmas tócsában áll a víz az úttesten a járdával egy vonalban, az akadálymentesített résznél, így gyalog is nehezített az átkelés, de babakocsival egészen szörnyű. Szeretnénk kérni a javítását"-ra.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva az 60138 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy Bp. IX. kerület Mester u. – Tinódi utcai útpálya torkolat Fővárosi Önkormányzat tulajdonában és kezelésébe van, az üzeme
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére