Megoldott

Zebra meteor becsapódással

Kirobbant egy darab a Kőtár út zebrájából. Kérem, javítsák! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Városi Kutyák Iskolája

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Hihetetlen gyorsan meg lett oldva! Köszönöm szépen!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a PDF-ben olvasható
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére