Megoldatlan

Csatornafelújítás után széttaposott utca

A II. Apostol utca alsó részén történt csatornafelújítás során a munkagépekkel széttaposták a Turbán utca és az Apostol köz közötti átvezető utat, és az elmúlt 1,5 hétben a növényekkel benőtt töltésből is sikerült kitapostniuk a belső íve 90-120 cm-ert. A képen jól látható a régi szegélykő, hogy évekkel korábban hol lehetett a töltés (park) oldala és mennyi a frissen kitaposott. Továbbá a képen az is látható, hogy egy kb 2 négyzetméteres útdarabra fektettek aszfaltod, de több már valószínűleg nem maradt. A rombolás kijavítására már nem kívánnak sort keríteni, ugyanis ma reggel a kivitelező és munkásai megkezdték a levonulást.

Kérdés: ha valamit széttaposnak, lerombolnak, akkor legalább az eredeti állapotokat nem kell visszaállítani???

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott azóta a probléma?
  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A munkálatok papíron még nem fejeződtek be, a kerület nem vette át még a munkaterületet. A hibajegyzék összeállítása folyamatban van. Természetesen a helyzetről tudunk, a kollégák a ma...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Ács Attila Acsa bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére