Megoldott

Ismét elfordult tábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS
2020.06.02.
"A tábla helyreállítása nem történt meg."

-----------------

Kérném szépen az illetékesek segítségét a probléma megoldásában!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Százados út 75

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már meg is valósult, köszönjük szépen!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák rögzítésére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgal
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérném szépen az illetékesek segítségét a probléma megoldásában!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.06.02. "A tábla helyreállítása nem történt meg." ----------------- Kérném szépen az illetékesek segítségét a probléma megoldásában!"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla helyreállítása nem történt meg.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére