Megoldott

Betört BKK automata

Oktogon villamosmegálló
Azonosító: A10

:(

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VI. kerület, Oktogon M villamosmegállóban található jegy- és bérletkiadó automata kijelzőjét még nem tudtuk kicserélni.
    Sajnos igen magas a megrongált automaták aránya, emiatt h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem egy automata ?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Nagyon gáz utastájékoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út, M (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    MHU-779

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére