Megoldott

Rozsdás oszlopcsonk Újpesten (Nyár utca - Erzsébet utca)

Anonim Járókelő

Bp IV. ker. Újpesten a Nyár utca és Erzsébet utca kereszteződésénél díszeleg évek óta. A kiálló hegyes fémcsonkok miatt balesetveszélyes is lehet sötétben. Ha nincs már rá szükség, mehetne a MÉH-be, minél előbb.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Közben már elbontották, január 30-a körül már nem volt ott a csonk.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6004)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A BKV tájékoztatja a tisztelt bejele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondolom az egy hónap valami párhuzamos dimenzióban értelmezendő, mert december végén még mindig ott volt.
  • Pacsó Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Az majdnem biztosan egy régi villamos felsővezeték tartó oszlop lehetett a BKV előtti időkből.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A IV. kerület, Erzsébet utca és Nyár utca sarkán lévő rozsdás oszlopcsonkot – annak ellenére, hogy nem a BKV területén található, és tulajdonosa sem ismert – a BKV Zrt. szakemberei...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6004)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    megkérdezzük... :) köszi Máté
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Egész véletlenül nem egy ilyen oszlopnak a csonkja van a képen..? Mert nagyon hasonlít rá. Ha igen, akkor az a BKK hatásköre. http://hampage.hu/trams/AlanMurrayRust/323-17.jpg
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Társaságunkhoz érkezett megkeresése alapján az alábbi tájékoztatást adjuk.

    Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy a bejelentésben megjelölt területen az elosztóhálózat részét képez
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy felhívta figyelmünket a Nyár utca - Erzsébet utca kereszteződésben található, balesetveszélyes oszlopcsonkra. A jelzett oszlopcsonk, valamint az Erzsébet utca 28.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Áll a víz az úton

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betört a fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Óbuda (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére