Megoldatlan

Évtizedes kitaposott ösvény

A III. kerület Serfőző utca és Szent Péter és Pál plébániatemplom közötti szakaszán egy több évtizede kitaposott ösvényen közlekednek az emberek. Mivel az út logikusan lerövidít egy létező gyalogos útvonalat, és így a közlekedőknek sárban, jégben vagy porban kell közlekedniük, kérem az Illetékeseket állandósítsák szilárd burkolattal ezt a sávot.

Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér H

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Promeneur Bálint Úr!

    Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Nonprofit Kft.-vel történt egyeztetést követően bejelentésére az alábbi választ szeretném Önnek adni.

    A tárgyi területen a gyalogos köz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rossz állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hol kéne közlekedni?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Rossz állapotú a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére