Megoldatlan

Zacskófa

FRISSÍTÉS 2020. 02. 19.:
Köszönöm szépen!
Itt viszont csak utaltam a Kolosy téri zacskóra, ez a bejelentés a Lajos utca /Nagyszombat utca kereszteződésében lévő fán található hulladékról szól.
---------------------------------------------------------

Kérem szedjék le a zacskót a fáról!
Sajnálom, hogy ez a Kolosy téren 11 hónap alatt nem sikerült: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/42734/zacskofa

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Nagyszombat utca

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem szedjék le a zacskót a fáról! Sajnálom, hogy ez a Kolosy téren 11 hónap alatt nem sikerült: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/42734/zacskofa"-ról "FRISSÍTÉS 2020. 02. 19.: Köszönöm szépen! Itt viszont csak utaltam a Kolosy téri zacskóra, ez a bejelentés a Lajos utca /Nagyszombat utca kereszteződésében lévő fán található hulladékról szól. --------------------------------------------------------- Kérem szedjék le a zacskót a fáról! Sajnálom, hogy ez a Kolosy téren 11 hónap alatt nem sikerült: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/42734/zacskofa"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
    Itt viszont csak utaltam a Kolosy téri zacskóra, ez a bejelentés a Lajos utca /Nagyszombat utca kereszteződésében lévő fán található hulladékról szól.

  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú, elektronikusan megküldött bejelentésben foglaltakkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy az abban jelzett Budapest III. kerület, Kolosy téren található fáró...
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk a bejelentésére vo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére