Megoldott

Rossz állapotú táblák

Tisztelt Illetékes!
A Spar parkolójának a kijárata és a Monostori út kereszteződésében lévő KRESZ táblák nagyon kopottak, matricásak és rossz állapotúak. Kérem, hogy cseréljék őket!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Monostori út 3

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték, köszönöm!
  • E. M. visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla cseréjére intézkedtünk, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    50-es tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fényterelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére