Megoldott

Baleset utáni takarítás

Tisztelt Ügyintéző!
Kérem szíves közbenjárását a probléma megoldásában!
A baleset kb. 2-2.5 hete történt.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Dósa u. 23

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A III. kerületi Közterület-felügyelet továbbította Társaságunknak bejelentését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszín gépi takarítása megtörtént.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törmelék és aszfalt darabok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolóban felejtett zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hévízi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétesett szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére