Megoldott

Folyamatosan járdán parkoló autók

Anonim Járókelő

Folyamatosan, a gyalogos forgalmat akadályozó, sok esetben elakadásjelzőt használó autók parkolása, a nap 24 órájában tapasztalható.
Ezt még megtetézik, egy a járda 2/3-át elfoglaló "terasszal" az egyik presszó előtt. Mivel fák, és parkolásgátlók is vannak, ezért igen szűk rész marad gyalogolni.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha nem felejtem el, holnap megnézem.
    De a járdán továbbra is folyamatos parkolás folyik, Gondolom tök ingyen... Szezon vége lévén kisebbre vették a "presszó teraszt".
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Pótolták azóta a hiányzó parkolásgátló oszlopokat?
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A VIII. kerület, Múzeum körút menti parkolásgátló oszlopok állapotának felméréséről és – ahol szükséges – pótlásukról intézkedünk.
    Észrevételét köszönjük, a kivitelezésig türelmet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt hozzászóló !
    Köszönjük elismerő szavait !
    A parkolásgátló oszlopok pótlása nem a Közterület-felügyelet hatásköre, de természetesen a kérését továbbítjuk az ügyben illetékes BKK-nak.
    Bajusz Fe...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a hathatós intézkedést, azóta valóban kevesebbszer fordul elő.
    Ám ha a hiányzó parkolásgátló oszlopokat is pótolnák (természetesen nem az autókihajtónál) akkor még jobban megritkulna.
  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő !
    Türelmét megköszönve az alábbi információkkal tudok az ügyben szolgálni. A bejelentése óta végrehajtott ellenőrzések során 5 esetben alkalmaztunk szabálytalan megállás/várakozás m
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a jelzést ! A bejelentést óta visszatérő ellenőrzéseket foganatosítunk. Az eredményükről később adunk tájékoztatást. A terasz közterület-foglalási engedélyét is ellenőrizni fogjuk egy átfogó...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szemben meg folyamatosan a járdán bicikliző prolik is vannak, holott ott a kerékpárút, mégis feltétlenül az emberek között kell mennie.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    9
    Válaszra vár
    9

    Baross utca csótány probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére