Megoldott

Lassan egy éve nem működő gyalogos forgalomirányító lámpa.

Anonim Járókelő

A VIII kerület Rákóczi tér villamosmegállónál lévő gyalogos-átkelőhelyen az egyik fényjelző készülék zöld lámpája már közel egy éve nem világít.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi tér M

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon megjavították a jelzőlámpát.
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VIII. József krt. - Békési u. csomópontban észlelt, nem működő gyalogos zöld jelzéssel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAP...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldterületen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ismét elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Százados út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére