Megoldott

Illegálisan kipakolt szemét Óbuda

Egy nagy kupac szemét van lepakolva egy széttört kanapé mellé a 3.ker Váradi utca sarkánál az óvódánál!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Váradi u. 10

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú, elektronikusan megküldött bejelentésben foglaltakkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy az abban jelzett Budapest III. kerület, Váradi utca sarkán - Óvoda...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Vaszkó Zsuzsanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére