Megoldásra vár

Illegális reklámtábla

Anonim Járókelő

Frissítés 2020.02.17.:
Nem oldódott meg ugyanígy itt van a tabla!
A Kocsis Sandor utca Borsmenta utca kereszteződésénél található a tábla.

---

Illegalis reklamtabla

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Solymárvölgyi út 2

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Elnézését kérem a korábbi téves tájékoztatásom miatt, egy másik bejelentésre vonatkozott a tájékoztatás, nem pedig erre az ügyre.

    A tárgyi üggyel kapcsolatban tájékoztatom, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés leírását "Illegalis reklamtabla"-ról "Frissítés 2020.02.17.: Nem oldódott meg ugyanígy itt van a tabla! A Kocsis Sandor utca Borsmenta utca kereszteződésénél található a tábla. --- Illegalis reklamtabla"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed leírását, add meg a probléma pontos címét, csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környeze
    ...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem a Solymarvolgyi uton van a tabla hanem a Kocsis Sandor Borsmenta keresztezodesnel. Kerem a megoldott rol valo visszaallitast
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem oldodott meg ugyanigy itt van a tabla! Ez mai foto: 15:30-as
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatom Önöket, hogy az alábbi bejelentés megoldottra állítható, a reklámtábla ugyanis már eltávolításra került.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/59798/ill...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését a Solymárvölgy úton észlelet reklámtáblával kapcsolatban. A kérdéses tábla tulajdonosával társaságunk, az Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Kft., felveszi a k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "III. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Mellékelten megküldjük az Intézményünkhöz érkezett beadványukra a válaszlevelünket.

    Tisztelettel:

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik u. 7.
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Óbuda-Békásmegyer Polgármesteri Hivatal
    Igazgatási Főosz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére