Megoldatlan

Elhagyott ház

A Naphegy utcában egy elhagyott házról potyog a cserép a járdára és esnek ki a téglák.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Naphegy u. 4

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Koncz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos továbbra is potyog a tégla és a cserép...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH I. Kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály

  • Koncz Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rengeteg avar járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Korlát

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére