Megoldatlan

Virágok helyén beton

A Dózsa György téren valaha a Főkert gondozásában hatalmas virágágyás volt, sok szép virággal. Évek óta betontenger és buszparkoló van helyette. Eredetileg ideiglenes parkolónak jelölték ki a területet. (A buszok a Palota úton újból tudnának parkolni.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Attila út 33

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Koncz Péter visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • I. kerület Budavár Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Csaba,

    Levelét köszönettel megkaptam. Az önkormányzat dolgozik azon, hogy miként tudnánk megszűntetni az említett parkolót. Egyeztetünk új helyszínek tulajdonosaival, hogy a busz parkolót másh
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A honlapjukon tárgyi számon nyilvántartott alábbi bejelentéshez kapcsolódóan a következő tájékoztatást adjuk.

    Az Attila úton 2016 őszén elkészült és azóta is használatban lévő autóbusz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Előtte, utána. Itt éppen virágok nélkül, mert téli felvétel, de a zöldfelület-vesztés jól látható. Borzalmas.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-18218/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Koncz Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére