Megoldott

Romlott Róka

A XI. Hermánd u. 9. társasház udvarán a képen illusztrált jelenségre bukkantam.
Kutattam, a Pilisi parkerdő lapján a helyi Önkormányzatot illeti a feladat, de ott gondosan el van rejtve az elérhetőség.
De lehet hogy NÉBIH, nem tusom, segítségeteket kérem.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hermánd u. 9

Hozzászólások

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Megírnátok neki, hogy már megtörtént, köszönöm.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.02.13. 10:42 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Oh szegény. Olyan, mintha csonkolták volna az egyik lábát. :-(
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Már odébb is állt az "örök vadászmezőkre".
    Megoldott.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Pókhálós üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Rengeteg szúnyog

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére