Megoldatlan

Elhagyott kerékpár

Kérem, távolítsák el ezt a folyamatosan romló állapotú elhagyott kerékpárt a Gutenberg tér széléről.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Gutenberg tér 3

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a bringa itt áll hosszú hónapok óta. Amikor kilakatolták még ép volt az első kereke, ami azóta több ízben is megsérült a figyelmetlenül parkoló autósok miatt. Ha a tulajdonosa foglalkozna vele, már...
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járőkelő.hu Üzemeltető!

    A bejelentés nem a JGK Zrt. Határköre.
    A Józsefvárárosi Közterület- felügyeleti ügyosztály már többször jelezte, hogy hogy nincs jogalapuk elvágni a lopásgátlót és e...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére