Megoldott

Kidőlt tábla

Kérem, állítsák helyre a Gutenberg tér szélén kidőlt táblát.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Gutenberg tér 3

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ahogy néztem, időközben el is vitték. Megoldott.
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Az ideiglenes forgalmi rend részét képező közúti jelzőtáblák helyreállítására felkértük a kivitelezőt.
    Tájékoztatjuk, hogy a munkavégzések során az id
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldterületen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ismét elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Százados út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére