Megoldatlan

Csatorna, amely magasabb a környezeténél...

FRISSÍTÉS 2020.02.07.:

FCSM válasza:
"A megjelölt helyszínen társaságunk elválasztott rendszerű, csak
szennyvíz fogadására alkalmas csatornát üzemeltet.

A fotón látható jelöletlen víznyelőrács nem közcsatornára kötött
csapadékvíz-elvezető és nem tartozik társaságunk üzemeltetési körébe,
így a probléma megoldásában nem áll módunkban közreműködni.
Mivel több üzemeltető is szóba jöhet, ezért nem bocsátkoznánk
találgatásokba, hogy ki az illetékes, hiszen minden kétséget kizáróan
nem tudjuk megállapítani azt.
Bízunk benne, hogy a probléma hamarosan megoldódik."

---

...és emiatt a víz csak félve közelíti meg és tiszteletből nem is folyik bele.... (Több éves probléma :)

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Borsó u. 64c

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "...és emiatt a víz csak félve közelíti meg és tiszteletből nem is folyik bele.... (Több éves probléma :)"-ról "FRISSÍTÉS 2020.02.07.: FCSM válasza: "A megjelölt helyszínen társaságunk elválasztott rendszerű, csak szennyvíz fogadására alkalmas csatornát üzemeltet. A fotón látható jelöletlen víznyelőrács nem közcsatorn...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük, hogy bejelentésével munkánkat igyekszik segíteni.
    A megjelölt helyszínen társaságunk elválasztott rendszerű, csak
    szennyvíz fogadására alkalmas csatornát üzem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Fodormenta utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megint nincs üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    szivárgó tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Kopolya utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére