Megoldott

Zsákutca

Ha esetleg valakinek (Közút?) hiányzik egy zsákutca tábla, ott lapul egy bokor(?)ban a BVSC mögötti parkoló(?)ban.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Teleki Blanka u. 6

Hozzászólások

  • Bakay Arpad lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia, Ida, köszönjük a bejelentést és a visszajelzést!
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, köszi!
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla telephelyre szállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott gyalogátkelő.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. A.
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Zebrahiány Zuglóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére