Megoldatlan

Elhagyott kerékpárok

6 db lezárt, láthatóan nem használt, részben megcsonkított és lapos kerekű kerékpár.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Pannónia u. 59

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes szakmai válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    A kerékpártámaszokhoz rögzített kerékpárok állapotát megvizsgálva megállapítottuk, hogy ezen kerékpárok nem roncsok. Továbbá a képeken ismétlődő négy kerék
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Országos szolgáltatással, 1013 Hungary (47.49841616, 19.04077857, 20)"-ról "Budapest, Pannónia u. 59, 1133 Magyarország (47.51986736, 19.05607221, 17)"-ra.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • H David hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocs. Mobilon nem lehet markert helyezni a térképre. Most meg szerkeszteni sem tudom, csak hozzászólni :-(
    13. Kerület, Ipoly és Pannónia utca kereszteződése. Az Aldi bejáratával szemben.
    Belváros In...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Dávid, hol vannak a kerékpárok pontosan? Sajnos a jelölő a Clark Ádám téren maradt.
    Üdv, admin
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • H David bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    felesleges tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Várkert rakpart (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felfestés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére