Megoldott

Letépett telefonkagyló

Csepelen a Katona József utca - Táncsics Mihály utca sarkán lévő telefonfülke telefonjáról letépték a kagylót. A kép készítése óta már valaki el is vitte azt. Kérem, pótolják a letépett telefonkagylót!

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták a letépett kagylót :)
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük munkánkat segítő bejelentését. Kollégáink pótolták a letépett telefonkagylót.
    Üdvözlette

    Nagy Gáborné
    Magyar Telekom Nyrt
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Retek Róbert
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lehel utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    fekália

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bikás park M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére