Megoldott

Szemét a Domoszló útján

Frissítés 2020.02.21.:
Tisztelt Közterület-felügyelet! A háztartási szemetet és az autógumit valóban elvitték, köszönöm szépen, viszont a képen is látható, betonaljas fém oszlop továbbra is érintetlen. Kérem, szíveskedjenek azt is elszállítani! Köszönöm!

-----

Tisztelt Illetékes!
A III. kerületi Domoszló útján, a Testvérhegyi út kereszteződésénél egy kupac háztartási szemét, egy betonaljas (házibarkács?) oszlop és egy autógumi található. Kérem, szíveskedjenek az illegális szemetet elszállítani!

Intézkedésüket köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Domoszló útja 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy a szemét elszállítására vonatoko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A III. kerületi Domoszló útján, a Testvérhegyi út kereszteződésénél egy kupac háztartási szemét, egy betonaljas (házibarkács?) oszlop és egy autógumi található. Kérem, szíveskedjenek az illegális szemetet elszállítani! Intézkedésüket köszönöm! Tisztelettel: Fónai Kende"-ról "Frissítés 2020.02.21.: Tisztelt Közterület-felügyelet! A háztartási szemetet és az autógumit valóban elvitték, köszönöm szépen, viszont a képen is látható, betonaljas fém oszlop továbbra is érintetlen. Kérem, szíveskedjenek azt is elszállítani! Köszönöm! ----- Tisztelt Illetékes! A III. kerületi Domoszló útján, a Testvérhegyi út kereszteződésénél egy kupac háztartási szemét, egy betonaljas (házibarkács?) oszlop és egy autógumi található. Kérem, szíveskedjenek az illegális szemetet elszállítani! Intézkedésüket köszönöm! Tisztelettel: Fónai Kende"-ra.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Közterület-felügyelet! A háztartási szemetet és az autógumit valóban elvitték, köszönöm szépen, viszont a képen is látható, betonaljas fém oszlop továbbra is érintetlen. Kérem, szíveskedjenek...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szemetes rész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Ország út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes a fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére