Megoldott

Foghíjas járdaszegény a Kálvária utcában

A VIII. Kálvária utca elején, az 1. számú ház előtt a járda szegélye egy kb. 5 m-es szakaszon foghíjas, a kövek vagy hiányoznak vagy kilazítva hevernek.

A járda balesetveszélyes és nem esztétikus.

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült a Kálvária tér, a Turay Ida Színház is megnyílt, az egész sarki társasházat kívülről felújították, de én a járdaszegélynek örültem leginkább. :) Köszönöm!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a jelzést, a bejelentést újraküldtük, üdv, admin
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs megoldva, azóta sem csinálták meg!
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Szomorúan, de tudomásul veszem! A későbbiekben (augusztus-szeptember?) hegyezem a szemem.
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Jelenleg a hosszantartó télies idő, valamint a szintén hosszantartó esős időszakra tekintettel először a nagyobb és balesetveszélyes kátyúk semlegesítését hajtjuk végre. Fentiekre...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Sági Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    MoBi pont a járdát foglalja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Horváth Mihály tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Magdolna utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdaszegély leválása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zi Anna
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Nagy Fuvaros utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére