Válaszra vár

Parkolásgátló oszlopok hiánya

A Závodszky Zoltán utca 9. szám előtt a parkolóban van egy kis "U" alakú zöld terület. Sajnos erre rendszeresen ráparkolnak a gépjárművek. Pár parkolásgátló oszlop megelőzné a problémát.

Kérem NE a közterület felügyeletnek küldjék a bejelentést, ők tudnak a szabálytalankodókról de eddig egyszer sem intézkedtek.

Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Závodszky Zoltán u. 9

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Kovács Vanda bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elavult FRV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Budapest, TUNGSRAM (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére