Válaszra vár

Park szélére parkolásgátló oszlopokat kérünk

Szigeti József utca elején, az óvodával szembeni zöld terület szélére legyenek kedvesek parkolásgátló oszlopokat kitenni, hogy a tilosba behajtó autók ne tudjanak a fűre parkolni. Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szigeti József u. 2

Hozzászólások

  • Kovács Vanda hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden nap ezt vagyunk kénytelenek nézni. Ezek az autósok nem itt laknak, csak lusták besétálni a gyerekért az iskolába. Ha tehetnék bemennének az iskolába az autóval! :(
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Kovács Vanda bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére