Megoldott

Firkás, koszos, büdös aluljáró feljáró

Blaha Lujza téri aluljáró Erzsébet krt-ra nyíló észak-nyugati feljárója graffitis, koszos, és büdös, ami a képen látható mű alkotóját is megihlette. Ennek ellenére jó lenne egy takarítás és a fal megtisztítása a műalkotástól. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bándi Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm a segítséget és a gyors intézkedést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az ingatlan, valamint az ingatlanhoz kapcsolódó járda tisztán tartása az ingatlan tulajdonosának a feladata. A graffiti eltávolítását e...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Bándi Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Astoria örök

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Astoria M (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti a Jászain

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Margit híd (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére