Megoldott

Firkás, horogkeresztes menetrend

A 19. kerület Báthory u.-Ady Endre út kereszteződésben található buszmegálló menetrendje firkás, egyebek mellett tiltott önkényuralmi jelkép is került rá. Kérem az illetékeseket, hogy tisztítsák meg / cseréljék ki a plexit. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Báthory u. 37

Hozzászólások

  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján.
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0004262-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00058935

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban szakterületünk azt válaszolta, hogy munkatársai letisz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Bándi Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére