Megoldott

Romhalmaz

Építik vagy bontják ezt a bódét, de már legalább egy hónapja ilyen állapotban van, több-kevesebb szeméttel, gipszkartonnal megszórva a környéke.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Szigony u. 12

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő bódé a mai napon elbontásra került.

    Tisztelettel:

    Bardovits Gábor
    Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    ügyosztályvezető-helyettes
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    11
    Megoldásra vár
    11

    Baross utca csótány probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére