Megoldott

Hiányzó kerékpártámasz

A Kerepesi út/Keresztúri út sarkán lévő Aldinál 4 támasz volt, hiányzik az egyik. Kérem, pótolják. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Keresztúri út 1

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeretn...
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták a hiányzó támaszt. Köszi Aldi! :)
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Köszönjük szépen észrevételét, melyet elektronikus úton juttatott el hozzánk. Az ALDI Magyarországnál célunk, hogy üzleteinkből minden vásárló elégedetten távozzon, amennyiben m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra a kaszás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklin Tekerek
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Mázsa utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kerékpárút tábla kopik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felnyomott aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére