Megoldásra vár

Funkció nélküli oszlop

A Keletinél a buszvégállomáson a Taxik mögött van egy oszlop. Üres. Ha nincs rá szükség távolítsa el az illetékes. Valószínű ez is megálló mint amilyen a terén a többi, csak nem használják.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Keleti pályaudvar M

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0003886-001/2020/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00058805

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. Szakterületünk azt válaszolta, hogy a jelzett oszlop műszaki tárolóhe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • T András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére