Megoldott

Eltűnt a szelektívsziget a Béke utcából

A mai napon vettem észre hogy eltűnt a hulladéksziget mind az 5 hulladéktartállyal együtt. Van valami infó hogy mikor kerül vissza, és ha igen mikor? Az üres üvegeket hova vigyem így vissza?
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a XIII. kerületi önkormányzat képviseletében eljáró XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. 2015. április 23-án kelt level
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük, hogy a hulladékok szelektív gyűjtésével, azok újrahasznosítását segíti.

    A XIII. kerületben a szelektív hulladékgyűjtő szigeteken felhalmozódó illegálisan elhelyezett, s
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Viola Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közegészségügyi veszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Fő utca (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Oszlopcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Donáti utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére