Válaszra vár

Kuka hiány

Hiányzik a ház sarkánál egy hulladékgyűjtő edény a Sárfű utcában.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Sárfű u. 3

Hozzászólások

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "XV. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen nyilvántartásunk szerint Társaságunk nem üzemeltet hulladékgyűjtőt. Így amennyiben a helyszínen volt is hulladé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére