Megoldásra vár

Elhagyott Ford

T. Üzemeltetők!

A Béke térnél a Rossman parkolójában áll vagy egy éve ez az elhagyott Ford Ka, 2017.07.20-án lejárt a műszakija, 2017.09.01-én pedig ki is lett vonva.
Légy szíves küldjétek el az illetékesnek, hátha kezdenek vele valamit (szerintem itt nem a kerületi köztereseknek kell intézkedni)!

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Béke tér 1-3

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, várom.
  • Rossmann válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Uram!

    Alábbi levelét továbbítottuk illetékes kollégáink részére, akik felveszik Önnel a kapcsolatot.

    Intézkedésükig kérnénk szíves türelmét.

    [signature_1898707300]<../../../../../kuktab
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Rossmann

  • Szalai Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére