Válaszra vár

Törött Corsa

A Kerepesi úton a vasúti felüljáró magasságában (a volt laktanya előtt) a városból kifelé menő oldalon áll ez az elhagyott, rendszám nélküli, törött Opel Corsa B.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út 81

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ottfelejtett Autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hajnalka utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott auto a bokrok kozott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott rendszam nelkuli auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére