Megoldásra vár

Nem működő gyalogos lámpa gomb

Anonim Járókelő

Rákoskeresztúr városközpontban az Önkormányzathoz közeli gyalogos átkelőnél a jelző lámpa gombja nem működik hónapok óta

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Rákoskeresztúr

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVII. Pesti út 165. gyalogátkelő csomópontban észlelt, hibás gyalogos nyomógombokkal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPES...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére