Megoldott

MCX-188

Helyszín: MCX-188 forgalmi rendszámú Volvo 8500-as autóbusz
Probléma leírása: Tegnap utaztam ezen a járművön a 138-as vonalon, több észrevételem is van vele kapcsolatban:
- A FUTÁR hangos bemondása olyan halk volt, hogy szinte semmit sem lehetett hallani, érdemes lenne növelni a hangerőt.
- Több ablak a 2 üvegréteg között teljesen párás volt, azaz nem lehet kilátni a buszból. (Pont mintha egy dobozban lennék bezárva)
- Több helyen mállik a linóleum a padlóról
- A leghátsó ülésnél, menetirány szerinti jobb oldalt lehet valami lyuk a burkolatban (itt a linóleum is fel van púposodva), mert ömlik be a motortérből a meleg és időnként egy kis kipufogógáz, utazásom végére kezdtem is kicsit rosszul lenni.
Ezek a buszok egyébként kritikán aluliak, turista buszoknak elmennek, na de tömegközlekedésre alkalmatlanok...

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az MCX-188 rendszámú autóbusz hibáit tartalmazó bejelentés kézhezvételekor a szerelők a FUTÁR hibáját azonnal kijavították, azt követően pedig a buszban felmerült összes problémát
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Dejo, megint kifogtam ezt a sz*rt, most epp 40 fok van benne, ablakot ugye nincs mit kinyitni, a klima meg fűt.
    A futart viszont felhangositottak. :)
  • Doe John hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem lesznek hosszú életűek, mert rettenet fordulat felett vált fel. :-) Szétpörög a dízelmotor.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Megsemmisült buszváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    FKU 937

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére