Megoldásra vár

rongálódott fedél

FRISSÍTÉS 2020.02.11.
Itt sajnos valami infóelcsúszás lehet, mert még nem történt semmi.

---------

Kérjük szépen a probléma orvoslását!

Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Szinyei Merse u. 30

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Járókelő Egyesület!
    Levelükben egy fedlap hibáját jelezték. A késedelmes válaszadásért elnézésüket kérjük.
    Bejelentésüket rögzítettük, 87754988 számú azonosítón kezeljük. Igyekszünk mielőbb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi :)
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérjük szépen a probléma orvoslását! Köszönjük!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.02.11. Itt sajnos valami infóelcsúszás lehet, mert még nem történt semmi. --------- Kérjük szépen a probléma orvoslását! Köszönjük!"-ra.

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt sajnos valami infóelcsúszás lehet, mert még nem történt semmi.
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Járókelő Cila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére