Megoldásra vár

Lekopott felfestés

Kérem fessék újra az útburkolati jeleket, mivel teljesen lekoptak. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár utca

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Árpád fejedelem útja Lajos utca és Szentlélek tér közötti szakaszán, az útburkolati jelek felújítását idei fenntartási programunkban szerepeltetni fogjuk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPE
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    +1 kép
  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére