Megoldott

Elhagyott autó

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS - 2020.02.21.

Téves a FÖRI tájékoztatása, amelyben arra hivatkoznak, hogy kizárólag a hatósági jelzés nélküli autókat szállíthatják el. "A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. tv. 20 § (1) )szerint "A felügyelő - az üzemben tartó értesítése mellett - elszállítással eltávolíthatja a közterületen szabálytalanul elhelyezett járművet, ha az a közúti forgalom biztonságát vagy a közbiztonságot veszélyezteti." A gépjármű láthatóan szabálytalanul van elhelyezve és veszélyezteti a közúti forgalom biztonságát. KRESZ szerint: Út a gyalogosok és a közúti járművek közlekedésére szolgáló közterület (közút). Veszélyes az autó elhelyezése, mert a vakok és gyengénlátók nekimennek, mert nem számítanak rá, hogy egy autó lesz a járdán.

Nem értem, mi ez a szándékos töketlenkedés, mikor lassan 2 éve itt rohad ez az autó?

---------------------------

Alsó hangon 1-2 éve várja megmentőjét.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 46

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csoda történt, az autót elszállították.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    @Jarokelo1 Nagyon helyes! Épp itt az ideje, hogy erélyesebben fellépjenek a szabálytalankodókkal szemben!

    A FÖRI-nél pedig elkélne egy állománycsere, ha ez a hangfelvétel szivárogtatás a módi.

    Egyéb...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Alsó hangon 1-2 éve várja megmentőjét."-ról "FRISSÍTÉS - 2020.02.21. Téves a FÖRI tájékoztatása, amelyben arra hivatkoznak, hogy kizárólag a hatósági jelzés nélküli autókat szállíthatják el. "A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. tv. 20 § (1) )szerint "A felügyelő - az üzemben tartó értesítése mellett - elszállítással eltávolíthatja a közterületen szabálytalanul elhelyezett járművet, ha az a közúti forgalom biztonságát vagy a közbiztonságot veszélyezteti." A gépjármű láthatóan szabálytalanul van elhelyezve és veszélyezteti a közúti forgalom biztonságát. KRESZ szerint: Út a gyalogosok és a közúti járművek közlekedésére szolgáló közterület (közút). Veszélyes az autó elhelyezése, mert a vakok és gyengénlátók nekimennek, mert nem számítanak rá, hogy egy autó lesz a járdán. Nem értem, mi ez a szándékos töketlenkedés, mikor lassan 2 éve itt rohad ez az autó? --------------------------- Alsó hangon 1-2 éve várja megmentőjét."-ra.

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérném az alábbi frissítéssel újraküldeni:

    Téves a FÖRI tájékoztatása, amelyben arra hivatkoznak, hogy kizárólag a hatósági jelzés nélküli autókat szállíthatják el. "A közterület-felügyeletről szóló
    ...
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére