Megoldott

Buktatókkal teli átjáró

Helyszín: Csepel, Karácsony Sándor utca HÉV átjáró
Probléma leírása: Az átjáróban az aszfalt több helyen felgyűrődött, mely fokozottan botlásveszélyes. A BKK Közút ígérte, hogy újrafesti a zebrát, de eddig még ez sem történt meg. Legutóbb mikor a csatornafedeleket cserélték a megmaradt aszfaltot pedig egyszerűen bedobták a vágányok közé.
Megoldási javaslat: Kérem, javítsák az átjáróban lévő burkolati hibákat, távolítsák el a bedobált aszfalt maradékot!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.426849,19.067397,3a,32.6y,254.32h,75.35t/data=!3m4!1e1!3m2!1snK6F4olqCbhtZ4-rPWbQMg!2e0

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az átjáró buktatómentesítése megtörtént! :)
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Sárga jelek jelentek meg! :)
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A jelzett csepeli gyalogos-átkelőhely újrafestését a BKK Közút előjegyzésbe vette. A kezelésükben lévő több mint ezer kilométernyi útvonalon a rendelkezésre álló kapacitás és a köz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem ez így nem komoly. A levésett darabokat ráadásként a vágányok közé dobálták. :(
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem ez így nem komoly. A levésett darabokat ráadásként a vágányok közé dobálták. :(
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerti tó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Beszakad járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Tuba utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére