Megoldásra vár

Elferdült közlekedési tábla

A Murányi utcában a képen látható behajtani tilos tábla elferdült. Kérem szépen az illetékeseket, hogy javítsák. Köszönöm szépen!
A fénykép 01.25-én készült.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Százház u. 4

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására intézkedtünk, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elavult FRV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Alpár utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére