Megoldásra vár

Szeméthalom a Dési Huber utcában

Anonim Járókelő

A Dési Huber utca 5./3. előtt a képen láthatónál sokkal nagyobb területen lóg a szemét a bokrokról, fákról, a talaj nagy részét is ellepi.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Dési Huber u. 5

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a Budapest IX. ker. Dési Huber utca 5/3. sz. előtti terület takarításának megrendelése folyamatban van, a takarítás a jövő héten várható.

    Budapest Főváros IX.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére