Megoldásra vár

Fényterelő hiánya a gyalogos lámpán

A Szerencs utca és Eötvös utca sarkán hiányzik a fényterelő az egyik gyalogos lámpáról.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szerencs utca

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XV. Eötvös utca - Szerencs utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelőkkel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • t tbodai bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére