Megoldott

Foghíjak

Pár kö elmozdult, hiányzik, vagy billeg a Király utcában az Asbóth utca Rumbach Sebestyén utca közötti szakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Király u. 3

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00058735 számú, Bp. VII. kerület Király utca Asbóth utca - Rumbach Sebestyén utca közötti szakaszának burkolathibáival kapcsolatos bejelentésre ezúton
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Rossz minőségű, rossz anyagból felújították az utcát. Csúszás burkolat, törékeny pollerek.
  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A teljes Károly körút - Kazinczy utca közti szakaszon ugyanez a helyzet!
    Kimozdult, elmozdult, kidöntött térkövek.
    félredobva.....hanyag igénytelenség!!!
    Már rengeteg bejelentés készült ezekről az áll...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Boldizsár Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Széttöredezett járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rózsák tere (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres szemetes oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére