Válaszra vár

Mit keres a kaki az ablakban?

Ez vajon mi? Gerlóczy utca elejé, a tűzoltók épülete, szemben a dmel.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Gerlóczy u. 6

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-10596/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Üzemeltetési Főosztálya r
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Boldizsár Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére