Megoldatlan

Állandó szabálytalan parkolás

Állandó szabálytalan parkolás a Pasaréti út 55. környékén, megállni tilos tábla után. A közterület-felügyelet nem tesz ellene semmit.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 57

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz, és azóta is folyamatosan tele van parkolva.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. Ajánlani tudjuk, hogy ha konkrét szabálysértést észlel, akkor tegyen szóbeli bejelentést a 06-80-204...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma 22:00 körül 3 autó.
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentés időpontjában 2 db, tegnap 22:30 körül 5 db, most 3 db autó.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére