Megoldott

Migráns és Allah feliratok a Fővám téri kukák oldalán

A Kálvin tér és a Fővám tér közötti szakaszon több szemetes oldalára is ezt a felirat került "Migráns" "Allah". (Az út Vásárcsarnok felőli oldalán)

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 8

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az összefirkált edényt lecseréltük.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/58726/migrans-es-allah-feliratok-a-fovam-teri-kukak-oldalan/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Toldi Nikolett hozzászólt a bejelentéshez.

    Újabb felirat
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Toldi Nikolett bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére